Dvouzónové domácí vinotéky

Dvouzónová domácí vinotéka Barossa pro 34 lahví

Rádi si dáte sklenku kvalitního vína, neboť věříte tvrzení odborníků, že má jistý pozitivní vliv na lidské zdraví? Sešlo se vám více lahví vína a řešíte uskladnění? Chcete návštěvě nabídnout víno té správné kvality? Duo vinotéka Barossa 34 je stylovým a zejména praktickým doplňkem. Jedná se o dvouzónový typ vinotéky, který umožňuje nastavení dvou odlišných teplot v jednotlivých zónách. Uvnitř jsou 4 vysunovací dřevěné police. Milovníci a sběratelé vína tak ocení objem neboli kapacitu, která čítá až 34 lahví vína.

Cena v době recenze: 14 099 Kč

Dvouzónová chladnička na víno pro 42 lahví

Dvouzónová vinotéka Vinovilla Duo 42 zaujme na první pohled designem. Splní svůj účel, a ještě k tomu pěkně vypadá. Chladnička na víno má skleněné dveře. Domácí vinotéka vyniká praktickým provedením, kvalitním materiálem, jednoduchým ovládáním. Má samostatné dotykové ovládací pole s LCD displejem pro nastavení teploty i světla. Máte záruku, že vaše víno bude náležitě uskladněno, a to díky dvěma chladicím zónám se samostatným ovládáním, antivibračním systémem, jakožto i možností kontroly vlhkosti. Praktická kompaktní chladnička na víno zároveň disponuje dostatečným prostorem. Vejde se do ní 42 lahví vína.

Cena v době recenze: 22 899 Kč

Dvouzónová vinotéka Philco PW59D pro 59 lahví vína

Jste milovníky dobrého vína a chcete mít lahve tohoto kvalitního bílého, červeného nebo šumivého nápoje vždy při ruce? Málokdo má to štěstí na vlastní vinný sklípek. Domácí vinotéku si ale můžete postavit třeba do obývacího pokoje a poskytnout lahvím ty nejlepší podmínky. Pokud vám pár lahví nestačí, budete potřebovat větší vinotéku.

Dvouzónová vinotéka HAIER WS46GDBE – vaše bílé i červené víno si uchová tu správnou teplotu

Domácí vinotéka zajistí lahvím bílého, červeného i šumivého vína v domácích podmínkách optimální teplotu, přítmí, vlhkost a chladí bez vibrací. Pokud lahve sbíráte a máte jich doma poměrně hodně, budete se muset poohlédnout po kapacitně větší vinotéce. Dvouzónová vinotéka HAIER lahve vkusně uloží a vystaví, navíc umožní nezávisle regulovat teplotu v její horní i spodní části.

Cena v době recenze: 12 999 Kč