Jednozónové domácí vinotéky

Vinotéka Philco s LED osvětlením a displejem

Jste milovníkem vína? Nedokážete si představit, že byste návštěvě nenabídli dobré kvalitní víno? Vinotéka Philco PW 20 KF uchová vaše vína v té nejlepší kvalitě. Jedná se o jednozónovou vinotéku, která uskladní vína v té nejlepší kvalitě vámi nastavené teplotě. Dvířka jsou z tónovaného skla. Materiál je odolný vůči poškrábání. Vaše víno bude adekvátně skladováno a zároveň vám na očích. Víno uvnitř je uchováno v bezpečí zásluhou chladicího kompresoru. Senzory automaticky vyhodnotí dané podmínky ve vinotéce a přizpůsobí se vašemu aktuálnímu nastavení. Efekt umocněn osvětleným interiérem pomocí LED světla a jednoduchého senzorového ovládání.

Cena v době recenze: 5 990 Kč

Vestavná vinotéka z nerezu Miele

Vinotéka Miele KWT 7112 iG v nerezovém provedení je vhodná i pro ty nejnáročnější, kteří si zakládají na kvalitním vínu, které je správně skladované. Vestavná vinotéka je vybavena systémy FlexiFrame a Push2Open. Díky tomu vynikne krásný design bez madel. Není třeba se obávat jakéhokoli pachu, a to díky filtru Active AirClean. Dostatečný prostor na větší lahve vína. Efekt umocněn moderním LED osvětlením. Vestavný model vinotéky určen pro náročné milovníky a konzumenty dobrého a kvalitního vína.

Cena v době recenze: 72 990 Kč

Vinotéka Guzzanti pro 12 lahví

Malá vinotéka pro dvanáct lahví od společnosti Guzzanti je připravená pro domácnosti, hotely i kanceláře, ve kterých chcete uschovat vína v horizontální poloze a při ideální teplotě. Vnitřek lednice je rozdělen pěti chromovanými policemi, které dovolí uskladnění až dvanácti lahví najednou, přičemž osm vertikálně a čtyři horizontálně. Aby bylo vždy vidět, kolik lahví je uskladněných, jsou dvířka průhledná, avšak vyrobená z pevného temperovaného zrcadlového skla, takže nemusíte mít strach, že by vašim lahvím hrozilo poškození.

Cena v době recenze: 5 399 Kč

Vinotéka PHILCO pro 15 lahví

Vinotéka PHILCO PW 15 KF v elegantním designu a v černém provedení disponuje kapacitou pro 15 lahví. Tento model má automatické odmrazování, senzorické řízení provozu a úsporné LED osvětlení.

Cena v době recenze: 5 290 Kč

Elegantní jednozónová chladnička na víno Bordeaux

Pro milovníky a sběratele vína: vinotéka Klarstein Vinamour 19 je elegantně navržena úložná skříň pro malé zásoby vína doma nebo v barech. Skleněné panoramatické dveře z bezpečnostního skla umožňují nepřetržitý pohled na zásoby vína, které jsou krásně osvětlené díky LED osvětlení. Pomocí dotykového ovládacího panelu SenseControl lze snadno zvenku nastavit teplotu chlazení nebo zapnout a vypnout světla.

Cena v době recenze: 7 099 Kč

Vestavná vinotéka s automatickým odmrazováním

Je potřeba dodržet nejen předepsanou teplotu, ale i vlhkost, ochránit lahve před světlem a další detaily. Přesně o to se postará vestavná vinotéka Amica WBA 4060 DB. Díky sklu a LED osvětlení vnitřního prostoru máte naprostý přehled o jejím obsahu a můžete snadno vybírat víno, aniž byste přitom ovlivňovali vnitřní prostředí. Dvířka jsou sice průhledná, ale opatřená účinným UV filtrem, aby sluneční záření nemělo šanci dostat se k cennému obsahu.

Cena v době recenze: 19 990 Kč

Vestavná kompaktní vinotéka ELECTROLUX ERW0670A

Dokonale vychlazené lahve vína vždy po ruce a uložené v optimálních podmínkách při zachování co nejnižší spotřeby energie? Tyto parametry splňuje domácí vestavná jednodveřová vinotéka Electrolux ERW0670A se štítkem energetické účinnosti A+, což ji činí nejlepší ve své třídě. Díky této vinotéce si můžete být jisti, vaše víno bude mít tu nejlepší péči a zároveň minimalizujete energetickou spotřebu. Už nikdy nebudete chtít dávat víno do obyčejné lednice, kde mu nesvědčí vibrace, obtížně regulovatelná teplota a špatná hodnota vlhkosti.

Vinotéka kompaktních rozměrů na 32 lahví Haier WS32GAE

Praktická jednozónová vinotéka vhodná i do bytu, to je Haier WS32GAE. Její kompaktní rozměry a kapacita 32 lahví ji předurčují pro milovníky vína, kteří chtějí mít lahve vždy po ruce a uskladněné v těch nejlepších podmínkách, přičemž nemají to štěstí na vlastní vinný sklípek nebo se jim do bytu nehodí příliš velká vinotéka. Čistý objem vinotéky činí 104 l. Vhodná je do domácnosti, penzionu i kanceláře.

Domácí volně stojící vinotéka na 12 lahví Philco PW12

Moderní volně stojící domácí vinotéka Philco určená na 12 lahví je ideální volbou pro milovníky a sběratele vína, kteří jej chtějí uchovávat ve správných podmínkách. Optimální chlazení, cirkulace vzduchu, ochrana před UV zářením a absence vibrací, to jsou hlavní benefity domácí vinotéky.

Domácí vinotéka na 12 lahví Hyundai VIN 12 A

Menší domácí vinotéka na 12 lahví je výbornou volbou pro sběratele a milovníky vína, jelikož poskytne lahvím ty nejlepší podmínky. Vinotéka Hyunday VIN 12 A zaujme elegantním černým provedením a tím, že je svými rozměry vhodná i do menších bytů. Celkový vnitřní objem činí 33 l, hmotnost dosahuje pouhých 11,4 kg a rozměry jsou 35,5 × 48,5 × 50,5 cm.

Malá domácí vinotéka PHILCO PW8

Menší domácí volně stojící vinotéka Philco PW8 je skvělá, pokud potřebujete uskladnit jen pár lahví vína a hledáte chladící skříň moderního, elegantního vzhledu s tichým provozem a nízkou spotřebou. Ocení ji milovníci vína, kteří potřebují lahve správně skladovat a vychutnat si tento nápoj v domácích podmínkách. Má rozměry 45 x 25 x 50 cm, objem 25 l a kapacitu až 8 lahví, které přehledně uložíte do tří kovových polic.

Cena v době recenze: 2 990 Kč

Domácí vinotéka Hyundai VIN 32 DZ

Luxusní domácí vinotéka je vkusnou chladničkou na lahve s vínem, které v ní mají tu nejlepší péči a jsou vždy po ruce. Víno o optimální teplotě mnohem lépe chutná, a ten, kdo podmínkám pro skladování alkoholických nápojů alespoň trochu rozumí, určitě ocení domácí vinotéku Hyundai VIN 32 DZ, která vypadá velmi elegantně a s celkovým objemem 78 l má kapacitu 32 lahví.

Cena v době recenze: 5 999 Kč

Volně stojící domácí vinotéka Candy CCV 150 EU

Domácí vinotéka je nezbytným spotřebičem pro milovníky vína. Poskytuje optimální podmínky pro skladování všech typů alkoholických nápojů a lahve vína v ní budu mít tu nejlepší péči. Obyčejná lednice nedokáže víno vychladit na optimální teplotu a navíc mu škodí vibrace.

Cena v době recenze: 3 990 Kč