Univerzální domácí vinotéky

Vinotéka s extra tichým chodem a LED osvětlením

Chcete hostům nalít víno, které bude mít tu pravou chuť a správnou teplotu, a to jen díky správnému skladování? Vinotéka Concept VTE3012 v černém provedení má extra tichý chod. Pojme až 12 lahví vína. Postará se o správné skladování a teplotu vašeho vína. Vinotéka v jednoduchém designu, je zároveň moderní a nadčasová. Je vyrobena z kvalitního materiálu. Disponuje vysoce efektivním termoelektrickým systémem chlazení a úsporným moderním LED osvětlením. Díky kompaktní velikosti se hodí do každé domácnosti i menšího prostoru. Teplotu lze nastavit v rozmezí 12 až 18 °C. Díky displeji máte neustálý přehled o aktuální nastavené teplotě. Vnitřek vinotéky je řešen policemi z nerezové oceli.

Cena v době recenze: 5 999 Kč

Vinotéka Philco s LED osvětlením a displejem

Jste milovníkem vína? Nedokážete si představit, že byste návštěvě nenabídli dobré kvalitní víno? Vinotéka Philco PW 20 KF uchová vaše vína v té nejlepší kvalitě. Jedná se o jednozónovou vinotéku, která uskladní vína v té nejlepší kvalitě vámi nastavené teplotě. Dvířka jsou z tónovaného skla. Materiál je odolný vůči poškrábání. Vaše víno bude adekvátně skladováno a zároveň vám na očích. Víno uvnitř je uchováno v bezpečí zásluhou chladicího kompresoru. Senzory automaticky vyhodnotí dané podmínky ve vinotéce a přizpůsobí se vašemu aktuálnímu nastavení. Efekt umocněn osvětleným interiérem pomocí LED světla a jednoduchého senzorového ovládání.

Cena v době recenze: 5 990 Kč

Vinotéka Guzzanti GZ 0824 s přehledným LED displejem

Vinotéka Guzzanti GZ 0824 je vhodná nejen do domácnosti, ale také kanceláře, hotelu, penzionu. Prostorná vinotéka pro 8 lahví vína zajistí, že vše bude skladováno při adekvátní teplotě. Vinotéka v černém provedení je tak praktickým doplňkem do domácnosti i komerčních prostor. Dveře jsou z temperovaného stvrzeného zrcadlového skla a umožní tak vidět dovnitř a lahve jsou přitom dokonale chráněny. Tento model vyniká snadným a komfortním dotykovým ovládáním, přehledným displejem a šetrným LED světlem. Oceníte nízkou hlučnost, snadnou údržbu a nadčasový design.

Cena v době recenze: 5 114 Kč

Chladicí vinotéka Vivo Vino pro 26 lahví

Klarstein Vivo Vino 26 je kompaktní chladicí vinotéka esteticky zapadající do moderně zařízených místností. Diskrétní LED osvětlení jen přidává na estetice a luxusnosti vystavení. Nepřehlédnutelné, estetické působení vinotéky nejvíce vynikne v hotelových barech či v luxusnějších restauračních provozech.

Cena v době recenze: 7 799 Kč