Vestavné vinotéky

Dvouzónová domácí vinotéka Barossa pro 34 lahví

Rádi si dáte sklenku kvalitního vína, neboť věříte tvrzení odborníků, že má jistý pozitivní vliv na lidské zdraví? Sešlo se vám více lahví vína a řešíte uskladnění? Chcete návštěvě nabídnout víno té správné kvality? Duo vinotéka Barossa 34 je stylovým a zejména praktickým doplňkem. Jedná se o dvouzónový typ vinotéky, který umožňuje nastavení dvou odlišných teplot v jednotlivých zónách. Uvnitř jsou 4 vysunovací dřevěné police. Milovníci a sběratelé vína tak ocení objem neboli kapacitu, která čítá až 34 lahví vína.

Cena v době recenze: 14 099 Kč

Vinotéka s extra tichým chodem a LED osvětlením

Chcete hostům nalít víno, které bude mít tu pravou chuť a správnou teplotu, a to jen díky správnému skladování? Vinotéka Concept VTE3012 v černém provedení má extra tichý chod. Pojme až 12 lahví vína. Postará se o správné skladování a teplotu vašeho vína. Vinotéka v jednoduchém designu, je zároveň moderní a nadčasová. Je vyrobena z kvalitního materiálu. Disponuje vysoce efektivním termoelektrickým systémem chlazení a úsporným moderním LED osvětlením. Díky kompaktní velikosti se hodí do každé domácnosti i menšího prostoru. Teplotu lze nastavit v rozmezí 12 až 18 °C. Díky displeji máte neustálý přehled o aktuální nastavené teplotě. Vnitřek vinotéky je řešen policemi z nerezové oceli.

Cena v době recenze: 5 999 Kč

Vestavná vinotéka z nerezu Miele

Vinotéka Miele KWT 7112 iG v nerezovém provedení je vhodná i pro ty nejnáročnější, kteří si zakládají na kvalitním vínu, které je správně skladované. Vestavná vinotéka je vybavena systémy FlexiFrame a Push2Open. Díky tomu vynikne krásný design bez madel. Není třeba se obávat jakéhokoli pachu, a to díky filtru Active AirClean. Dostatečný prostor na větší lahve vína. Efekt umocněn moderním LED osvětlením. Vestavný model vinotéky určen pro náročné milovníky a konzumenty dobrého a kvalitního vína.

Cena v době recenze: 72 990 Kč

Dvouzónová chladnička na víno pro 42 lahví

Dvouzónová vinotéka Vinovilla Duo 42 zaujme na první pohled designem. Splní svůj účel, a ještě k tomu pěkně vypadá. Chladnička na víno má skleněné dveře. Domácí vinotéka vyniká praktickým provedením, kvalitním materiálem, jednoduchým ovládáním. Má samostatné dotykové ovládací pole s LCD displejem pro nastavení teploty i světla. Máte záruku, že vaše víno bude náležitě uskladněno, a to díky dvěma chladicím zónám se samostatným ovládáním, antivibračním systémem, jakožto i možností kontroly vlhkosti. Praktická kompaktní chladnička na víno zároveň disponuje dostatečným prostorem. Vejde se do ní 42 lahví vína.

Cena v době recenze: 22 899 Kč

Chladicí vinotéka Vivo Vino pro 26 lahví

Klarstein Vivo Vino 26 je kompaktní chladicí vinotéka esteticky zapadající do moderně zařízených místností. Diskrétní LED osvětlení jen přidává na estetice a luxusnosti vystavení. Nepřehlédnutelné, estetické působení vinotéky nejvíce vynikne v hotelových barech či v luxusnějších restauračních provozech.

Cena v době recenze: 7 799 Kč

Vinotéka Concept VTE7015 s dřevěnými policemi

Vinotéka Concept VTE7015 se o vaše oblíbené lahve postará tím nejlepším způsobem. Díky svému atraktivními designu a kompaktní velikosti ji snadno umístíte do každé domácnosti. Vinotéka VTE7015 je vybavena moderní termoelektrickou technologií chlazení, která se vyznačuje vysokou účinností, mimořádnou spolehlivostí, tichým provozem a nízkou spotřebou energie. Díky absenci kompresoru se vinotéka řadí mezi extra tiché spotřebiče.

Cena v době recenze: 4 499 Kč

Vinotéka Guzzanti pro 12 lahví

Malá vinotéka pro dvanáct lahví od společnosti Guzzanti je připravená pro domácnosti, hotely i kanceláře, ve kterých chcete uschovat vína v horizontální poloze a při ideální teplotě. Vnitřek lednice je rozdělen pěti chromovanými policemi, které dovolí uskladnění až dvanácti lahví najednou, přičemž osm vertikálně a čtyři horizontálně. Aby bylo vždy vidět, kolik lahví je uskladněných, jsou dvířka průhledná, avšak vyrobená z pevného temperovaného zrcadlového skla, takže nemusíte mít strach, že by vašim lahvím hrozilo poškození.

Cena v době recenze: 5 399 Kč

Vinotéka PHILCO pro 15 lahví

Vinotéka PHILCO PW 15 KF v elegantním designu a v černém provedení disponuje kapacitou pro 15 lahví. Tento model má automatické odmrazování, senzorické řízení provozu a úsporné LED osvětlení.

Cena v době recenze: 5 290 Kč

Elegantní jednozónová chladnička na víno Bordeaux

Pro milovníky a sběratele vína: vinotéka Klarstein Vinamour 19 je elegantně navržena úložná skříň pro malé zásoby vína doma nebo v barech. Skleněné panoramatické dveře z bezpečnostního skla umožňují nepřetržitý pohled na zásoby vína, které jsou krásně osvětlené díky LED osvětlení. Pomocí dotykového ovládacího panelu SenseControl lze snadno zvenku nastavit teplotu chlazení nebo zapnout a vypnout světla.

Cena v době recenze: 7 099 Kč

Vestavná vinotéka s automatickým odmrazováním

Je potřeba dodržet nejen předepsanou teplotu, ale i vlhkost, ochránit lahve před světlem a další detaily. Přesně o to se postará vestavná vinotéka Amica WBA 4060 DB. Díky sklu a LED osvětlení vnitřního prostoru máte naprostý přehled o jejím obsahu a můžete snadno vybírat víno, aniž byste přitom ovlivňovali vnitřní prostředí. Dvířka jsou sice průhledná, ale opatřená účinným UV filtrem, aby sluneční záření nemělo šanci dostat se k cennému obsahu.

Cena v době recenze: 19 990 Kč

Vestavná kompaktní vinotéka ELECTROLUX ERW0670A

Dokonale vychlazené lahve vína vždy po ruce a uložené v optimálních podmínkách při zachování co nejnižší spotřeby energie? Tyto parametry splňuje domácí vestavná jednodveřová vinotéka Electrolux ERW0670A se štítkem energetické účinnosti A+, což ji činí nejlepší ve své třídě. Díky této vinotéce si můžete být jisti, vaše víno bude mít tu nejlepší péči a zároveň minimalizujete energetickou spotřebu. Už nikdy nebudete chtít dávat víno do obyčejné lednice, kde mu nesvědčí vibrace, obtížně regulovatelná teplota a špatná hodnota vlhkosti.