Volně stojící lednice na víno

Dvouzónová domácí vinotéka Barossa pro 34 lahví

Rádi si dáte sklenku kvalitního vína, neboť věříte tvrzení odborníků, že má jistý pozitivní vliv na lidské zdraví? Sešlo se vám více lahví vína a řešíte uskladnění? Chcete návštěvě nabídnout víno té správné kvality? Duo vinotéka Barossa 34 je stylovým a zejména praktickým doplňkem. Jedná se o dvouzónový typ vinotéky, který umožňuje nastavení dvou odlišných teplot v jednotlivých zónách. Uvnitř jsou 4 vysunovací dřevěné police. Milovníci a sběratelé vína tak ocení objem neboli kapacitu, která čítá až 34 lahví vína.

Cena v době recenze: 14 099 Kč

Vinotéka s extra tichým chodem a LED osvětlením

Chcete hostům nalít víno, které bude mít tu pravou chuť a správnou teplotu, a to jen díky správnému skladování? Vinotéka Concept VTE3012 v černém provedení má extra tichý chod. Pojme až 12 lahví vína. Postará se o správné skladování a teplotu vašeho vína. Vinotéka v jednoduchém designu, je zároveň moderní a nadčasová. Je vyrobena z kvalitního materiálu. Disponuje vysoce efektivním termoelektrickým systémem chlazení a úsporným moderním LED osvětlením. Díky kompaktní velikosti se hodí do každé domácnosti i menšího prostoru. Teplotu lze nastavit v rozmezí 12 až 18 °C. Díky displeji máte neustálý přehled o aktuální nastavené teplotě. Vnitřek vinotéky je řešen policemi z nerezové oceli.

Cena v době recenze: 5 999 Kč

Vinotéka Philco s LED osvětlením a displejem

Jste milovníkem vína? Nedokážete si představit, že byste návštěvě nenabídli dobré kvalitní víno? Vinotéka Philco PW 20 KF uchová vaše vína v té nejlepší kvalitě. Jedná se o jednozónovou vinotéku, která uskladní vína v té nejlepší kvalitě vámi nastavené teplotě. Dvířka jsou z tónovaného skla. Materiál je odolný vůči poškrábání. Vaše víno bude adekvátně skladováno a zároveň vám na očích. Víno uvnitř je uchováno v bezpečí zásluhou chladicího kompresoru. Senzory automaticky vyhodnotí dané podmínky ve vinotéce a přizpůsobí se vašemu aktuálnímu nastavení. Efekt umocněn osvětleným interiérem pomocí LED světla a jednoduchého senzorového ovládání.

Cena v době recenze: 5 990 Kč

Vinotéka Guzzanti GZ 0824 s přehledným LED displejem

Vinotéka Guzzanti GZ 0824 je vhodná nejen do domácnosti, ale také kanceláře, hotelu, penzionu. Prostorná vinotéka pro 8 lahví vína zajistí, že vše bude skladováno při adekvátní teplotě. Vinotéka v černém provedení je tak praktickým doplňkem do domácnosti i komerčních prostor. Dveře jsou z temperovaného stvrzeného zrcadlového skla a umožní tak vidět dovnitř a lahve jsou přitom dokonale chráněny. Tento model vyniká snadným a komfortním dotykovým ovládáním, přehledným displejem a šetrným LED světlem. Oceníte nízkou hlučnost, snadnou údržbu a nadčasový design.

Cena v době recenze: 5 114 Kč

Dvouzónová chladnička na víno pro 42 lahví

Dvouzónová vinotéka Vinovilla Duo 42 zaujme na první pohled designem. Splní svůj účel, a ještě k tomu pěkně vypadá. Chladnička na víno má skleněné dveře. Domácí vinotéka vyniká praktickým provedením, kvalitním materiálem, jednoduchým ovládáním. Má samostatné dotykové ovládací pole s LCD displejem pro nastavení teploty i světla. Máte záruku, že vaše víno bude náležitě uskladněno, a to díky dvěma chladicím zónám se samostatným ovládáním, antivibračním systémem, jakožto i možností kontroly vlhkosti. Praktická kompaktní chladnička na víno zároveň disponuje dostatečným prostorem. Vejde se do ní 42 lahví vína.

Cena v době recenze: 22 899 Kč

Chladicí vinotéka Vivo Vino pro 26 lahví

Klarstein Vivo Vino 26 je kompaktní chladicí vinotéka esteticky zapadající do moderně zařízených místností. Diskrétní LED osvětlení jen přidává na estetice a luxusnosti vystavení. Nepřehlédnutelné, estetické působení vinotéky nejvíce vynikne v hotelových barech či v luxusnějších restauračních provozech.

Cena v době recenze: 7 799 Kč

Vinotéka Concept VTE7015 s dřevěnými policemi

Vinotéka Concept VTE7015 se o vaše oblíbené lahve postará tím nejlepším způsobem. Díky svému atraktivními designu a kompaktní velikosti ji snadno umístíte do každé domácnosti. Vinotéka VTE7015 je vybavena moderní termoelektrickou technologií chlazení, která se vyznačuje vysokou účinností, mimořádnou spolehlivostí, tichým provozem a nízkou spotřebou energie. Díky absenci kompresoru se vinotéka řadí mezi extra tiché spotřebiče.

Cena v době recenze: 4 499 Kč

Vinotéka Guzzanti pro 12 lahví

Malá vinotéka pro dvanáct lahví od společnosti Guzzanti je připravená pro domácnosti, hotely i kanceláře, ve kterých chcete uschovat vína v horizontální poloze a při ideální teplotě. Vnitřek lednice je rozdělen pěti chromovanými policemi, které dovolí uskladnění až dvanácti lahví najednou, přičemž osm vertikálně a čtyři horizontálně. Aby bylo vždy vidět, kolik lahví je uskladněných, jsou dvířka průhledná, avšak vyrobená z pevného temperovaného zrcadlového skla, takže nemusíte mít strach, že by vašim lahvím hrozilo poškození.

Cena v době recenze: 5 399 Kč

Vinotéka PHILCO pro 15 lahví

Vinotéka PHILCO PW 15 KF v elegantním designu a v černém provedení disponuje kapacitou pro 15 lahví. Tento model má automatické odmrazování, senzorické řízení provozu a úsporné LED osvětlení.

Cena v době recenze: 5 290 Kč

Elegantní jednozónová chladnička na víno Bordeaux

Pro milovníky a sběratele vína: vinotéka Klarstein Vinamour 19 je elegantně navržena úložná skříň pro malé zásoby vína doma nebo v barech. Skleněné panoramatické dveře z bezpečnostního skla umožňují nepřetržitý pohled na zásoby vína, které jsou krásně osvětlené díky LED osvětlení. Pomocí dotykového ovládacího panelu SenseControl lze snadno zvenku nastavit teplotu chlazení nebo zapnout a vypnout světla.

Cena v době recenze: 7 099 Kč

Vinotéka kompaktních rozměrů na 32 lahví Haier WS32GAE

Praktická jednozónová vinotéka vhodná i do bytu, to je Haier WS32GAE. Její kompaktní rozměry a kapacita 32 lahví ji předurčují pro milovníky vína, kteří chtějí mít lahve vždy po ruce a uskladněné v těch nejlepších podmínkách, přičemž nemají to štěstí na vlastní vinný sklípek nebo se jim do bytu nehodí příliš velká vinotéka. Čistý objem vinotéky činí 104 l. Vhodná je do domácnosti, penzionu i kanceláře.

Dvouzónová vinotéka Philco PW59D pro 59 lahví vína

Jste milovníky dobrého vína a chcete mít lahve tohoto kvalitního bílého, červeného nebo šumivého nápoje vždy při ruce? Málokdo má to štěstí na vlastní vinný sklípek. Domácí vinotéku si ale můžete postavit třeba do obývacího pokoje a poskytnout lahvím ty nejlepší podmínky. Pokud vám pár lahví nestačí, budete potřebovat větší vinotéku.

Domácí volně stojící vinotéka na 12 lahví Philco PW12

Moderní volně stojící domácí vinotéka Philco určená na 12 lahví je ideální volbou pro milovníky a sběratele vína, kteří jej chtějí uchovávat ve správných podmínkách. Optimální chlazení, cirkulace vzduchu, ochrana před UV zářením a absence vibrací, to jsou hlavní benefity domácí vinotéky.

Domácí vinotéka na 12 lahví Hyundai VIN 12 A

Menší domácí vinotéka na 12 lahví je výbornou volbou pro sběratele a milovníky vína, jelikož poskytne lahvím ty nejlepší podmínky. Vinotéka Hyunday VIN 12 A zaujme elegantním černým provedením a tím, že je svými rozměry vhodná i do menších bytů. Celkový vnitřní objem činí 33 l, hmotnost dosahuje pouhých 11,4 kg a rozměry jsou 35,5 × 48,5 × 50,5 cm.

Dvouzónová vinotéka HAIER WS46GDBE – vaše bílé i červené víno si uchová tu správnou teplotu

Domácí vinotéka zajistí lahvím bílého, červeného i šumivého vína v domácích podmínkách optimální teplotu, přítmí, vlhkost a chladí bez vibrací. Pokud lahve sbíráte a máte jich doma poměrně hodně, budete se muset poohlédnout po kapacitně větší vinotéce. Dvouzónová vinotéka HAIER lahve vkusně uloží a vystaví, navíc umožní nezávisle regulovat teplotu v její horní i spodní části.

Cena v době recenze: 12 999 Kč

Malá domácí vinotéka PHILCO PW8

Menší domácí volně stojící vinotéka Philco PW8 je skvělá, pokud potřebujete uskladnit jen pár lahví vína a hledáte chladící skříň moderního, elegantního vzhledu s tichým provozem a nízkou spotřebou. Ocení ji milovníci vína, kteří potřebují lahve správně skladovat a vychutnat si tento nápoj v domácích podmínkách. Má rozměry 45 x 25 x 50 cm, objem 25 l a kapacitu až 8 lahví, které přehledně uložíte do tří kovových polic.

Cena v době recenze: 2 990 Kč

Domácí vinotéka Hyundai VIN 32 DZ

Luxusní domácí vinotéka je vkusnou chladničkou na lahve s vínem, které v ní mají tu nejlepší péči a jsou vždy po ruce. Víno o optimální teplotě mnohem lépe chutná, a ten, kdo podmínkám pro skladování alkoholických nápojů alespoň trochu rozumí, určitě ocení domácí vinotéku Hyundai VIN 32 DZ, která vypadá velmi elegantně a s celkovým objemem 78 l má kapacitu 32 lahví.

Cena v době recenze: 5 999 Kč

Volně stojící domácí vinotéka Candy CCV 150 EU

Domácí vinotéka je nezbytným spotřebičem pro milovníky vína. Poskytuje optimální podmínky pro skladování všech typů alkoholických nápojů a lahve vína v ní budu mít tu nejlepší péči. Obyčejná lednice nedokáže víno vychladit na optimální teplotu a navíc mu škodí vibrace.

Cena v době recenze: 3 990 Kč